Hoi allemaal,
Als afleiding zit ik weer wat kaartjes te maken, veel papier opmaken en zelfs al kerstkaarten voor volgend jaar. Ik vond nog dit papier van Reprint en heb ik gecombineerd met papier van Maja Design. Het plaatje is van Gerda.
Deze kaart doet mee bij:
cheerfulsketcheschallenge
Fijne dag!


wat een mooi kaartje met het leuke plaatje en de leuke details, fijn hè om je gedachte wat te kunnen verzetten met het maken van een kaartje, ik vind dat ook nog steeds een fijne afleiding nadat Jan is overleden, de ene dag lukt het beter dan de andere.
BeantwoordenVerwijderenheel veel sterkte gewenst
groetjes Ellen
Prachtig kaartje heb je gemaakt, Caroline. Dankjewel voor het meedoen bij CS.
BeantwoordenVerwijderenGelukkig helpt kaartjes maken met je gedachten verzetten. Veel sterkte morgen!
Dit kaartje is zo mooi, mijn favoriete kleurtjes en de plaatjes van Gerda maken elke kaart een kunstwerkje. Erg goed dat je even wat afleiding hebt gezocht, voor de één is dat wandelen en voor de ander kaartjes maken.
BeantwoordenVerwijderenSterkte voor morgen en de komende dagen. Lieve groetjes, Neltine
Wens jullie heel veel sterkte vandaag met het afscheid nemen van je schoonmoeder,
BeantwoordenVerwijderengroetjes,
Ansx
Prachtige kaart !!!
BeantwoordenVerwijderenMaar vooral sterkte !!!
Je kaartje is prachtig geworden, maar wat een verdriet zo aan het einde van het oude jaar en begin van 2026... Heel, heel veel sterkte de komende dagen, maar ook zeker erna als het echt gevoeld gaat worden
BeantwoordenVerwijderenCrea-groet
Lisanne