Hoi allemaal,
Mijn eerste kaartje van het nieuwe jaar mag ik laten zien als GD van Cheerful. Deze maand is er weer een hele leuke nieuwe sketch. Ik hou van sketches, vind het altijd wel handig zo'n leidraad als ik even geen inspiratie heb. Ik heb diverse papiersoorten gecombineerd.
En ik won in december nog een keer bij Cheerful met dit kaartje
Gisteren een gezellige oppasdag gehad met de meisjes. Heerlijk in de sneeuw gespeeld, sneeuwpop gemaakt, sneeuwballen gegooid, sleetje gereden. Zo leuk dat het nu eindelijk echt sneeuwt alleen vind ik het niet prettig om weg te gaan haha. Dus maar lekker binnen blijven en lekker freubelen.
Fijne avond



Leuk dat je ook gastdesigner mocht zijn. Schetsen ook leuk om te doen … jou kaart is heel erg mooi geworden.. zeker leuk voor kinderen in de sneeuw te spelen… we hebben het lang niet gehad. Als je de weg op moet is het minder. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenLeuk je kaartje Caroline, jij kan dat goed met een sketch! Wat genieten de kinderen hè, hier ook sleeën en spelen in de sneeuw hoor!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Een mooie kaart met deze sketch en plaatje Caroline. Leuk om met de kids in de sneeuw te spelen. Ze hebben misschien nog nooit sneeuw gezien. Gefeliciteerd met je topper!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
mooie kaart maakte je als gd.
BeantwoordenVerwijderengroetjes Alma
Prachtige kaart laat je zien en mooi van kleur ook! Leuke sketch is dit!
BeantwoordenVerwijderenLeuk hè om de kleintjes te zien genieten van de sneeuw. Ik kom liever niet buiten nu, bang om wat te breken pfff…misschien wel te voorzichtig!
Groetjes Ellen
Mooie kaart Caroline.
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je topper.
Groetjes Elle-Jeanne
Leuke kaart geworden zeg! En ook bij jou het kind naar boven gekomen door het spelen in de sneeuw? Bijzonder he?
BeantwoordenVerwijderenCreatieve groetjes, Anja
Prachtige kaart met de leuke sketch!
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je toppertje en gd schap,altijd leuk om te doen.
Hier lag niet zoveel sneeuw en is nu weer bijna weg.......maar er komt wat aan,bbbbrr ik ben geen fan.
Ik heb extra boodschappen binnen en nu de tijdens de betere momenten er tussen uit.
Onze hobby is prima vermaak gedurende de winterperiode,groetjes Crealientje.
Heel mooie kaart! En leuk om met de kindjes in de sneeuw te spelen!
BeantwoordenVerwijderenWandelen is ook heerlijk, als het maar niet teveel waait en sneeuwt tegelijk!
Prachtig Caroline... Gezellig hoor in de sneeuw met de meisjes!!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Sigrid
Deze sketch is ook favoriet bij mij, je maakte een mooie kaart als GD.
BeantwoordenVerwijderenIk zag foto's van de meisjes op IG of FB, het is nu echt fijn om buiten te zijn.
Als het goed is komt vandaag de stukadoor (hij liet het bijna afweten) door de weersvoorspelling, maar hier viel maar een klein laagje sneeuw en ook géén harde wind.
groetjes,
Ansx