Pagina's

dinsdag 7 oktober 2025

Prettige kerstdagen

 Hoi allemaal,

Vandaag een kerstkaartje op mijn blog als reminder van  cheerfulsketcheschallenge . Ik heb het papier en plaatje van MD pas nieuw en dan moet er natuurlijk meteen een kaartje mee gemaakt worden haha. Ik kon dat meteen doen als GD van Cheerfull.
Het is mijn 5e kerstkaartje die ik tot nu toe heb gemaakt en ik vrees dat ik er dit jaar niet heel veel meer maak door tijdgebrek. Misschien moeten Nicolette en ik nog maar even een paar dagen weg om te knutselen, dat helpt altijd haha

 

Fijne dag!


 

14 opmerkingen:

  1. Hele mooie kerstkaart is dit..zo mooi samengesteld. Succes met de kerstkaarten.*Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Een super schattige kerstkaart .
    Groetjes van Marian.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Haha, ja met je zus er een weekend er op uit om kerstkaarten te maken, dat is een goeie Caroline! Ik heb het afgeleerd om iedereen een zelfgemaakte kerstkaart te sturen, nu alleen mijn kids en stuk of 15 blogdinnen, dan is het te behappen voor mij! In ieder geval is dit een beeldige kaart... tegenwoordig worden de afbeeldingen steeds mooier!
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Je kaart is prachtig Caroline! Hier ligt dit vel en papier ook al klaar om ermee te beginnen! Een mooi excuus om met je zus er een weekend op uit te trekken!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat een mooi voorbeeldkaartje, Caroline. Dankjewel dat je GD wilde zijn.
    Geen slecht idee om er samen met Nicolette even tussenuit te gaan!

    BeantwoordenVerwijderen
  6. wat een mooi kaartje met de leuke sketch en je nieuwe spulletjes
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat een schattig plaatje en dat samen met de sketch en het mooie dessin-papier heb je een hele leuke kerstkaart gemaakt Caroline.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Mooie uitwerking van de schets !!!!

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Je hebt het kaarten maken toch echt niet verleerd, dit is een hele mooie geworden met het leuke plaatje en mooi DP.
    Groetjes Rina

    BeantwoordenVerwijderen
  10. een hele mooie kaart is het geworden.
    groetjes Alma

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Wat een enige plaatje op je mooie kaart! Zijn jullie erg druk met naaien? Ik moet nodig weer eens kijken op de site!

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Het is een hele leuke met dat schattige plaatje. Mooie gd voorbeeldkaart!!!
    Groetjes, Sigrid

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Lief plaatje en mooi papier heb je gebruikt.
    Groetjes,
    Karin

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Een prachtige kaart Caroline, erg mooi dsp met lief plaatje gebruikte je xx

    BeantwoordenVerwijderen

Leuk dat je een reactie hebt achtergelaten.
Ik lees ze altijd met veel plezier.

Lieve groetjes Caroline