Hoi allemaal,
Eindelijk weer even een berichtje van mij. We zijn 2 weken in Bretagne op vakantie geweest en Arie had nog 1 week vrij en met die warmte ben ik niet op mijn zolderkamer te vinden haha.
We hebben het heerlijk gehad op vakantie, 2 weken mooi weer en lekker buiten geleefd, gewandeld, gelezen en gezwommen.
Verder erg genoten van de autoritten en de mooie hortensia's die in Bretagne bloeien. Langs veel huizen groeien ze en veel bermen in stadjes en dorpjes zijn zo mooi onderhouden met prachtige bloemen!
Wel heb ik nog wat kaartjes gemaakt voor verjaardagen en helaas een kaartje voor Nicolette en Michel die helaas hun (schoon)vader hebben verloren. Afgelopen woensdag hebben we hem begraven.
Fijne avond!
Fijn dat jullie genoten hebben van jullie vakantie.
BeantwoordenVerwijderenMooi condoleance kaart Caroline.
Groetjes Elle-Jeanne
Goed dat de vakantie relaxed was en mooi !!
BeantwoordenVerwijderenDe kaart voor Caroline is erg mooi !!!
Ik zag volgens mij foto's voorbij komen van jullie vakantie (FB?)
BeantwoordenVerwijderenJe kaart is heel mooi, dat zal ze goed doen! En dat jullie naar de begrafenis waren natuurlijk. Dat geeft steun!
Mooie kaart heb je voor je Nicolette en Michel gemaakt Caroline! Fijn dat jullie zo genoten hebben van de vakantie.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Oooh dat klinkt alsof jullie het heel fijn hebben gehad, lekker hoor!
BeantwoordenVerwijderenJe maakte een hele mooie troostrijke kaart voor deze verdrietige gebeurtenis, fijn dat jullie erbij konden zijn om Nicolette en Michel en familie te steunen 🙏