Hoi allemaal,
Vandaag een paar paarse kaartjes die ik heb gemaakt. Paars blijf ik altijd een mooie kleur vinden die voor elke gelegenheid mooi is.|

Gaan jullie nog iets leuks doen vandaag op Hemelvaartsdag? Ik denk dat ik mijn stofvoorraad maar eens ga nakijken. Inmiddels 13 dozen en een kastje vol! En dan maar steeds blijven kopen omdat je het niet wil laten liggen en dan maar niet gebruiken..... Net zoiets als bij kaarten maken haha
Fijne dag!
Paars is ook wel een hele mooie kleur om in kaarten te verwerken.
BeantwoordenVerwijderenVoor kleding ben ik van deze kleur geen fan.
Het is weer een hele mooie serie kaartjes geworden.
Stuk voor stuk knap gemaakt.
Veel plezier met de stofjes te sorteren.
Groetjes,
Carla
"Wow, these are absolutely stunning! I adore all of them; the papers and colors are just gorgeous. What wonderful inspiration!"
BeantwoordenVerwijderenOja ik houd ook wel van paars en zeker op jouw hele mooie kaarten Caroline.
BeantwoordenVerwijderenSucces met je stofjes 🤭
Hele mooie paarse kaarten laat je ons zien.
BeantwoordenVerwijderenSucces met opruimen, misschien kom je nog wel iets tegen wat je "vergeten" was
Groetjes Rina
Prachtige serie kaarten in de verschillende kleuren paars!
BeantwoordenVerwijderenSucces met opruimen. We gaan rustig aan doen vandaag.
Fijne dag, groetjes Crealientje.
Prachtige serie paarse kaarten Caroline.
BeantwoordenVerwijderenSucces met het sorteren.
Groetjes Elle-Jeanne
Een prachtige kaarten en mooie kleuren.
BeantwoordenVerwijderenAllemaal supermooi…paars heeft altijd iets chiques vind ik, waarom weet ik niet haha!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes en succes met je stofjes!
Hele mooie kaarten in een zachte kleur paars.
BeantwoordenVerwijderenJa vele dingen die blijven liggen onaangeroerd , komt vast omdat de week zo snel gaat .
Te kort tijd.
groetjes Marjan.
Een heel mooie serie met het paars in de hoofdrol.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Paar is juist niet een van mijn kleuren behalve in de tuin en al had ik ooit veel paarse kleding, haha. Je kaarten zijn prachtig!
BeantwoordenVerwijderenDe mooiste kleur die er bestaat vind je ook niet?
BeantwoordenVerwijderenCreatieve groetjes, Anja
Prachtige serie kaarten laat je zien Caroline. Ik geloof graag dat het met je stofjes net zo gaat als met kaartenmaakspullen.
BeantwoordenVerwijderenJe laat weer hele mooie kaarten zien. En ben benieuwd of er wat stoffen weggedaan zijn hihi.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Nicolette
Mooie serie kaarten in deze kleuren.. Klinkt bekend ik heb ook stofjes gespaard en zelfs in een stoffenwinkel gewerkt, nou dan weet je het wel,
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Ansx
Hahaha,jij bent me een mooie! Heb je nu ook twee hobbykamers voor alle voorraad?
BeantwoordenVerwijderenJe kaarten zijn mooi. Paars vind ik ook altijd mooi voor op kaarten!
Mooie kaarten.... Ja, bij elke hobby komt er een kleine verzameldrang naar boven....hihi
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Sigrid
Mooie kaarten laat je ons zien. Ja ook bij de naai hobby zul je hetzelfde hebben sla bij papier... verzamelen.. wij zijn nog steeds lekker onderweg in Portugal. Op dit moment aan de westkust.. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaarten in het paars. Houd ik ook erg van. Ook geschikt voor verschillende gelegenheden.
BeantwoordenVerwijderen